Vzkazy

 1. Dáša napsal:

  Děkuji moc za výklad.

  • Libuše napsal:

   Dobrý den,
   Věřím, že Vám Tarotové karty svým pohledem do budoucnosti, nebo při řešení současné situace, toho co Vás trápí, pomohly. Podle zkušeností, které se svými klienty a jejich následnou reakcí na výklady mám, pomůže, když za pomoci Tarotových karet a jejich prostřednictvím získáme i jiný úhel pohledu.
   Přeji nám všem ty šťastnější karty.
   Libuše

 2. Barbora napsal:

  Hezký večer,
  pořád cítím touhu naučit se používat tatoty…zatím jsem nenašla žádné, které by „si mně vybraly“ a tak prohlížím výklady na internetu… Váš výklad Velké Arkány je mi blízký, srozumitelný … jen mi u některých karet chybí (Hvězda apod.) Je možné si jej někde přečíst, tedy pokud možno tak srozumitelně a příjemně, jako u karet např. Blázna, Císařovny a dalších? Děkuji za odpověd a přeji Vám radost z všeho počínání. Barbora

  • Libuse napsal:

   Dobrý den,

   Text k jednotlivým kartám vkládám na stránky postupně. K výkladům pro své klienty potřebuji soustředění bez toho zaobírat se jakoukoliv konkrétní kartou. Podle zkušeností vím, že bych mohla ohrozit objektivnost výkladu pro klienta, což v žádném případě nemohu.
   Pokud se rozhodujete, pro taroty navštivte klasické knihkupectví, ve většině zde prodávají karty spolu s knihou. Ovšem důležité je abyste získala i vlastní zkušenosti.

   Přeji příjemné chvilky strávené s Tarotem 🙂

   Libuše

 3. Libuse napsal:

  Dobrý den,
  U jakéhokoliv výkladového vzoru se dá použít samostatně i Velká Arkána. V tom případě musíte počítat s tím, že obrázek karetního výkladu bude jen obrysový. Názory na používání jen Velké Arkány k výkladu se liší, proto jsem si to sama před lety ověřila. V rozmezí dvou týdnů jsem si vyložila karty na stejný problém. První výklad za použití Velké Arkány. Druhý výklad za použití obou Arkán. Při porovnání výkladů se v kartách odrážel podobný obrázek, ale druhý výklad byl přesnější a jasnější.
  Při samotném výkladu je podstatné i to, na jaké úrovni s učením Tarotových karet jste. Pokud začínáte, můžete se ze začátku soustředit opravdu jen na Velkou Arkánu. Pokud jste pokročilejší, doporučuji používat celý balíček Tarotových karet. Přeji hodně štěstí.
  L.N.

  • kamča napsal:

   Jsem úplný začátečník, a proto se chci zeptat, když se chci například zeptat na lásku mám si vyjmout jen Poháry a ptát se jich? nebo naopak finance a proto se ptát jen arkány mincí? nějak tomu nerozumím 🙂 děkuji za odpověď 🙂

   • Libuse napsal:

    Dobrý den,
    Ať se týká otázka na karty jakékoliv oblasti našich životů, vždy se používá Malá Arkána vcelku. Při otázce na city meče upozorňují na možnost sporů a vzájemných konfliktů. Pentakly zas bohatství a štěstí, kterým nás láska obohacuje. Hole, vyjadřují naše možnosti, šance a příležitosti, které nám život přináší. Poháry zastupují to, co v souvislosti s naší otázkou na karty budeme pociťovat. Velká Arkána pak odráží vývoj podle výkladu jednotlivých karet, jen se musíme držet tématu otázky.
    Přeji šťastné karty 😀
    Libuše

 4. kamča napsal:

  Dobrý, jen se ptám když si chci vyložit srdce nebo něco jiného mám dohromady mít Velkou i Malou arkánu??? děkuji za odpověď 🙂

 5. marie napsal:

  Dobrý večer.
  Moc děkuji za pomoc a přeji hodně spokojenosti.
  Marie 🙂

Zanechte vzkaz
 1. (požadováno)
 2. (požadován validní email)
 3. (požadováno)
 4. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days