Rak

Karty ve výkladu:

Královna holí, Šestka holí, Devítka holí, Devítka mečů, Král pentaklů, Král pohárů, Dvojka pohárů, Slunce, Královna pentaklů, Kolo štěstí, Pětka pohárů, Desítka pentaklů.

Rak – horoskop pro rok 2016

Karta „Devítka mečů“ upozorňuje na změny, s kterými se budete muset vypořádat, a připraví vám nejednu bezesnou noc. Což symbolizuje pozice postavy na obrázku této karty. V tomto roce pro vás bude důležité přehodnotit a případně si určit i nové priority. Pokuste se také intenzivněji rozvíjet své schopnosti a rozšiřovat si své znalosti. Pokud odkládáte nějaká důležitá rozhodnutí, je načase zaujmout jasné stanovisko.

Manželství, partnerství a láska

Tento rok máte velkou šanci urovnat mezilidské vztahy. K tomuto smíru nabádá karta „Dvojka pohárů“ a je to jasně vyjádřeno gestem postav vzájemně si vyměňujících poháry. Teprve pak pro vás bude celý rok ve znamení šťastných zážitků a nezapomenutelných chvil a to jak s partnerem tak s vašimi blízkými. Během srpna a září je větší šance pro nezadané. Zvyšuje se možnost k setkání se zajímavou osobu a následnému navázání hlubšího vztahu. Není vyloučen i nečekaný sňatek.

Práce a peníze

S ohledem na počet karet pentaklů a holí můžete v tomto roce čekávat potěšitelnou změnu jako je povýšení, zvýšení platu pod. Začátek roku by mohl přinést i nějaký pracovní úspěch. Mohou se objevit nové možnosti k atraktivní spolupráci. Uvědomte si své kvalit a rozhodně z nich nic neslevujte. Na letní období si však raději neplánujte velké investice.

Zdraví

V tomto roce se vyhýbejte přílišnému rozčilování, spěchu a dbejte na dostatečný odpočinek. V letních měsících může hrozit nějaké zranění. Při sportu buďte ostražití a neriskujte. Je to ideální rok pro odstranění škodlivých návyků, jako je kouření a alkohol.