Lev

Karty ve výkladu:

Smrt, Desítka pohárů, Poslední soud, Dvojka pohárů, Devítka mečů, Svět, Šestka pentaklů, Slunce, Král pohárů, Devítka pentaklů, Král holí, Trojka pentaklů

Lev – horoskop pro rok 2016

Karty, které se objevily ve výkladu, naznačují podstatné změny pro tento rok. Karty „Smrt“ a „Svět“ upozorňují na to, že se ocitnete na křižovatce a musíte si tak určit, která z cest je pro vás ta pravá. Při rozhodování, myslete i na minulost. Poučte se z případných chyb minulých, což radí karta „Poslední soud“ ve spojitosti s kartou „Smrt“.  Jednejte promyšleně a vyhnete se tak omylům, které si tento rok nemůžete dovolit. Je možné, že důsledkem toho prožijete i nejednu bezesnou noc jak to naznačuje karta „Devítka Mečů“.  Pokud si potřebné změny nepromyslíte a neuděláte je sami, pak vás k nim okolnosti v příštím roce mohou donutit, a to ať se vám to líbí nebo ne.

Manželství, partnerství a láska

V oblasti lásky karty naznačují menší rozruch. Pokud jste prozatím sami, máte naději, že tento rok najdete partnera. Soudím tak podle karet „Král pohárů“ a „Král holí“, které spojuje karta „Devítka pentaklů“. Pokud máte partnera, pokuste se být tento rok vnímavější, přístupnější a trpělivější. Jinak hrozí rozpad vztahu a to i vaší zásluhou pokud podlehnete možným, ale nečekaným svodům.

Práce a peníze

Využijte první polovinu roku, karty „Desítka pohárů“ a „Devítka pentaklů“ svým výkladem a spojením říkají, že máte reálnou šanci uskutečnit své plány a přání spojené s kariérou. Chcete-li se pustit do podnikání, v této období budete úspěšní. Co se týče zaměstnání, úspěch můžete očekávat až od září.

 Zdraví

Začátkem roku neplýtvejte svou energií a více odpočívali. Získáte tak novou vitalitu do dalších měsíců. Vyznáváte spíše dynamický životní styl a k tomu je třeba velké množství energie. Své pracovní nasazení a společenské aktivity byste měli vyvažovat vydatným spánkem a odpočinkem. Tak tedy po celý rok s rozumem hospodařte se svou  energií a v létě si dopřejte dovolenou.