Kozoroh

Karty ve výkladu:
Slunce, Eso pentaklů, Sedmička mečů, Šestka pohárů, Blázen, Ďábel, Osmička pohárů, Čtyřka mečů, Viselec, Královna holí, Měsíc, Pětka holí.

Kozoroh – horoskop pro rok 2014

Soudě podle karty „Slunce“, která se objevila na prvním místě výkladu ve společnosti „Esa pentaklů“ se v tomto roce objeví nové možnosti. Je to rok kdy, můžete s určitým úspěchem prokázat své schopnosti. Své plány a naděje tím, uskutečňovat, ale počítejte s tím, že bez boje to nepůjde. V zájmu úspěchu budete muset prokázat nejen svou odvahu, ale i sílu a obratnost. Stejně tak jako větší rozvaha a trpělivost symbolizovaná kartou „Viselec“. Před přijetím jakékoliv změny vše pečlivě promyslete. Pokuste se získat i jiný úhel pohledu stejně tak jako postava na obrázku této karty. Berte při tom zřetel i na minulé zkušenosti, poučte se z nich.

Manželství, partnerství a láska

Začátek roku se jeví jako poměrně klidné období, ale osud vám ukáže i tu svoji problematickou tvář. Přítomnost karty „Ďábel“ naznačuje, že se mohou objevit i nečekané skutečnosti, které mohou změnit pohled na vašeho partnera. S ohledem na karty ležící v těsném sousedství se nemusí tyto nové poznatky týkat jen negativních skutečností. V případě potřeby se však nebojte jednat, případně přistoupit na kompromis. Dejte najevo i to, co skutečně cítíte.

Práce a peníze

Soudě podle karty „Eso pentaklů“ se začátek roku jeví úspěšně. Vaše pracovitost by mněla být oceněna. Ovšem v letním období počítejte s tím, že na vás budou kladeny vyšší pracovní nároky. Může jít o nové zařazení, nějaký zajímavý návrh či pracovní postup. Soudě podle karty „Královna holí“, která Vás ve výkladu zastupuje, máte dostatek potenciálu a sil to zvládnout. Mrštnost, chytrost, odvaha a odhodlanost vám pomohou se s tímto úkolem úspěšně vypořádat. Může se i vylepšit vaše finanční situace. Ovšem mějte se na pozoru před případným nedorozuměním s nadřízenými či klienty a zákazníky.

Zdraví

Tento rok pravděpodobně začnete plni nového elánu a životní energie. Váš organismus se v tomto období dokáže vyrovnat i s větší námahou. V případě dlouhodobého onemocnění je zde velká pravděpodobnost zlepšení. Karta „Měsíc“ radí k tomu, abyste se neizolovali, ale drželi se společnosti. Nebojte se sportovat, navštivte posilovnu, cvičte s pravidelností.