Beran

Karty ve výkladu:

Král pentaklů, Desítka holí, Čtyřka holí, Blázen, Zamilovaní, Eso pentaklů, Hvězda, Rytíř pentaklů, Dvojka pohárů, Kolo Štěstí, Sedmička holí, Trojka holí

Beran – horoskop pro rok 2016

Soudě podle karet, které se objevily ve výkladu, můžete očekávat poměrně úspěšný rok, který slibuje změny a nové příležitosti. Možnosti, kdy se budete moci realizovat ve své profesi. Naučíte se rozlišovat podstatné od zbytečností, což vám ušetří i dnes tak chybějící čas. Máte tedy před sebou změny, ale i nové začátky. Posledních šest karet hovoří o tom, že na vás čeká o něco příznivější období a to v druhé polovině roku.

Manželství, partnerství a láska.

Vaše vztahy s blízkými se v následujícím roce upevní. S ohledem na „Krále pentaklů“ se mohou objevit i nové příležitosti a podměty, které pak vztahy i zlepší.
Není vyloučeno, že některé Berany čeká vyznání lásky.

Práce a peníze

Rok 2016 tak s ohledem na kartu „Eso pentaklů“ může přinést dost změn a podstatných úprav ve vaší profesní kariéře. Svěží zelená zahrádka a branka v živém plotě na obrázku karty symbolizují příchod nečekaných a nepředvídatelných změn.
Mince pak je vyjádřením stability, solidní a trvalejší hodnoty. Což tak může upevnit a celkového zklidnění vaši situaci v oblasti zaměstnání a financí.

 Zdraví

V oblasti zdraví mohou Berani očekávat určité komplikace a to především začátkem roku. Mohou se objevit bolesti kloubů, deprese, sklíčenost až nervové onemocnění. Karty proto radí, zůstat v klidu, vyhnout se stresu a začít pravidelně cvičit nebo alespoň si najít čas na delší zdravotní procházky.
Pravidelně odpočívejte, dopřejte si dostatek spánku ale i dlouhé procházky přírodou.