Štír

Karty ve výkladu
Desítka holí, Čtyřka holí, Páže holí, Viselec, Věž, Eso holí, Šestka holí, Pět mečů, Poustevník, Smrt, Osmička pohárů, Mírnost

Štíři – horoskop pro rok 2014

Jak karty ukazují, tento rok pro vás bude důležité ujasnit si, co vlastně skutečně chcete. Jedině tak se vám podaří, dosáhnou těchto vytčených cílů. Současně si ale uvědomte, že při realizaci budete nuceni vynaložit hodně úsilí a energie. Karta „Věž“ naznačuje otřesy, které přinesou změny a pro některé Štíry i zajímavé příležitosti v oblasti pracovní i ve vztazích, což odráží převážně karty „Desítka holí, Čtyřka holí, Páže holí“.

Manželství, partnerství a láska

V tomto roce se pokuste své blízké nezanedbávat a to i přes pocit, že vám nerozumí. Víc se věnujte nejen rodině, která pro vás bude oporou, ale i vztahům s přáteli a na pracovišti. Mohou se objevit i krátkodobé vztahy nebo přinese i dlouhodobější pocity zamilovanosti. Podzimní měsíce jsou vhodné pro uzavření sňatku nebo naopak pro rozchody.

Práce a peníze

V oblasti peněz a financí varují karty před unáhlenými kroky. Svá rozhodnutí vedoucí k nějaké změně pečlivě zvažujte. Stejně tak i veškeré investice. Pokud se rozhodnete dobrovolně opustit svoje dosavadní pracovní místo, raději mějte zajištěné jiné, což v širším výkladu odpovídá kartě „Viselec“, která leží mezi kartami „Páže holí a Věž“. Na podzim se raději vyhněte finančním investicím, mohli byste tím přijít o peníze.