Blíženci

Karty ve výkladu:

Královna mečů, Dvojka pohárů, Desítka pohárů, Královna holí, Čtyřka mečů, Trojka holí, Ďábel, Osmička holí, Trojka pohárů, Eso holí, Páže pentaklů, Devítka pohárů

Blíženci – horoskop pro rok 2016

Tento rok čekají Blížence změny, které budou vyžadovat i vetší aktivitu na to poukazují karty holí. Bude potřebné si ujasnit i své priority a zaměřit se na pro vás podstatné a dosažitelné cíle. V tomto směru bude hodně záležet na každém jednotlivci. Začátek roku nemusí být zrovna ideální. Mohou se objevit partnerské neshody, problémy v zaměstnání ale i případné větší výdaje. Jednejte s prozíravostí, opatrností a obezřetností. Zbytečně neriskujte, nezapomínejte odpočívat a nenechte se vyprovokovat k hádce. Nepodléhejte pokušení a jděte pevně za svým cílem.

Manželství, partnerství a láska

V první polovině roku budete muset překonávat nelehké překážky, hádky a dohady. Tyto komplikace odráží ve výkladu karta „Královna mečů“. Pozor i na bezmeznou důvěru, nic si přehnaně neidealizujte, snažte se vše vnímat reálně. Buďte trpěliví, druhá polovina roku bude patřit právě vám. Karty pohárů nabádají dát najevo jak vaše sympatie tak i city, nejen váš partner, ale i vaše okolí to uvítá.

Práce a peníze

Pokud patříte mezi ty Blížence, co umějí tvrdě a svědomitě pracovat můžete očekávat stabilitu. To platí zejména v první třetině roku, kdy získáváte příležitost dokončit případnou rozdělanou práci. Snažte se být trpěliví a umírnění. Zaměřte svou pozornost na jeden hlavní cíl a zbytečně neplýtvejte energií na nepodstatné věci. Zbytečně neutrácejte, pokud budete mít peníze navíc, raději je investujte do své rodiny nebo svých blízkých než do pochybných obchodů.

Zdraví

Nezatěžujte se negativními myšlenkami, domněnkami a emocemi a to hlavně začátkem roku. Zbytečně se nestresujte a věřte, že spousta problémů, které vás mohou tížit, za to vůbec nestojí. Buďte pozitivní, to vám pomůže překonat veškeré komplikace. Pokuste se vždy v tom nepříjemném vidět i to něco pozitivního