Střelec

Karty ve výkladu:

Devítka mečů, Šestka pentaklů, Trojka pohárů, Páže pohárů, Královna pohárů, Eso mečů, Blázen, Osmička holí, Šestka holí, Čtyřka mečů, Síla, Sedmička pohárů.

Střelec – horoskop pro rok 2014

Karty holí ve spojení s kartou „Síla“ naznačují, že tento rok se vám bude v podstatě  dařit.  Mohou se objevit nové možnosti. Získáte nové přátele případně i lásku. Karta „Královna pohárů“ vás nabádá k otevřenému  a upřímnému jednání. Nebojte se projevovat svoje city.

Manželství, partnerství a láska.

Karta „Blázen“ ukazuje, že tento rok by mohl být bohatý na romantické události ve vztazích i mimo ně, ale s ohledem na vedle ležící kartu „Devítku mečovou“ dejte pozor, abyste nezpůsobili bolest lidem okolo vás. Na obzoru se rýsuje i případná změna v partnerském životě, může dojít k osudovému setkání, svatbě či těhotenství, což odráží „Páže pohárů“.

Práce a peníze

V tomto roce vás čeká spousta práce. Může se projevit nespokojenost v zaměstnání. Pro vás bude důležité zcela se soustředit na své plány a nereagovat na případné intriky kolegů. Pokud změníte zaměstnání, počítejte s tím, že začátky pro vás nebudou snadné. Jaro vám pak může překvapit prvním drobným finančním úspěchem. V druhé polovině roku pak máte naději na zlepšení v oblasti peněz.

Zdraví

Pozor na přeceňování svých sil, to by zvýšilo vaše vyčerpání a únavu. Nepřepínejte se a myslete i na relaxaci. V letním období na sebe dejte pozor. Karty „Osmička holí“ spolu se „Čtyřkou mečů“ upozorňují na zvýšené nebezpečí úrazu.