Váhy

Karty ve výkladu:

Slunce, Eso pohárů, Poslední soud, Pětka holí, Devítka mečů, Svět, Šestka pentaklů, Dvojka pentaklů, Král pohárů, Devítka pentaklů, Král holí, Trojka pentaklů

Váhy – horoskop pro rok 2016

Karty, které se objevily ve výkladu, naznačují podstatné změny pro tento rok. Karty „Slunce“ a „Svět“ naznačují, že tento rok pro Vás bude přínosný a poměrně úspěšný a to především v oblasti vztahů. Ale nic nedostanete zadarmo. Při případném řešení sporů a konfliktů v rodině myslete i na minulost. Poučte se z případných chyb minulých, což radí karta „Poslední soud“. Jednejte promyšleně a vyhnete se tak omylům, které si tento rok nemůžete dovolit. Je možné, že prožijete i nejednu bezesnou noc jak to naznačuje karta „Devítka Mečů“.

Manželství, partnerství a láska

V oblasti lásky karty naznačují menší rozruch. Pokud jste prozatím sami, máte naději, že tento rok najdete partnera. Soudím tak podle karet „Král pohárů“ a „Král holí“, které spojuje karta „Devítka pentaklů“. Pokud máte partnera, pokuste se být tento rok vnímavější, přístupnější a trpělivější. Jinak hrozí rozpad především dlouhodobějším vztahům a to i vaší zásluhou pokud podlehnete možným, ale nečekaným svodům.

Práce a peníze

Využijte první polovinu roku, karty „Desítka pohárů“ a „Devítka pentaklů“ svým výkladem a spojením říkají, že máte reálnou šanci uskutečnit své plány a přání spojené s kariérou. Chcete-li se pustit do podnikání, v této období budete úspěšní. Co se týče zaměstnání, úspěch můžete očekávat až od září.

Zdraví

Začátkem roku tak můžete pocítit příval energie, která Vás bude pohánět vpřed. Ovšem pozor hrozí, že budete i více riskovat a vaše pozornost se oslabí. Což v důsledku může přinést i úrazy. Své pracovní nasazení a společenské aktivity byste měli vyvažovat vydatným spánkem a odpočinkem. Tak tedy po celý rok s rozumem hospodařte se svou energií a v létě si dopřejte dovolenou.