Býk

Karty ve výkladu

Královna mečů, Dvojka pohárů, Desítka pohárů, Královna holí, Čtyřka mečů, Čtyřka holí, Ďábel, Osmička holí, Trojka pohárů, Eso holí, Páže pentaklů, Devítka pohárů.

Býk – horoskop pro rok 2016

V roce 2016 budete postaveni před důležitá rozhodnutí. Ta budou vyžadovat i vetší aktivitu na což poukazují karty holí. Bude potřebné si ujasnit i své priority a zaměřit se na pro vás podstatné a dosažitelné cíle, které ovlivní váš další život a budoucnost.
Karta „Čtyřka holí“ pak naznačuje, že můžete mít pocit, že některé vaše snahy stagnují. Vaše snaha nedopadá na úrodnou půdu, vy tak přešlapujete na místě a nikam se neposouváte. Ve svých snahách však vytrvejte. Jednejte s prozíravostí, opatrností a obezřetností a úspěch se nakonec dostaví. Jděte pevně za svým cílem. Nebojte se realizovat své nápady a využít je na vaší cestě za štěstím.

Manželství, partnerství a láska

Po celý rok se jeví partnerské vztahy poněkud napjaté. Karty „Čtyřka holí“ a „ Smrt“ označují střídající se období lásky a vzájemných sporů, které mohou vést až k rozchodu. Na místě tedy bude zvýšená tolerance a opatrnost. Každopádně se snažte být nad věcí. Ve věcech lásky proto raději uberte na sebevědomí a přidejte na vstřícnosti a citlivosti. Dopřejte si čas na setkání a ani se nebojte dát průchod svým citům. Více spontánnosti vám rozhodně neuškodí a samotného vás překvapí, jaké touhy se ve vás skrývají což vystihuje kartu „Král poharů“.

Práce a peníze

Je pravděpodobné, že i vy a to na vlastní kůži pocítíte nepříjemný dopad finanční situace ve světě.  Začátek roku může přinést těžkosti v zaměstnání nebo podnikání.  Nelpěte na něčem, co vám vyhovuje, ale je to dávno překonané. Uvědomte si, že jakékoliv problémy vás mohou motivovat k ještě většímu snažení a pak vás komplikace neodradí od vašich plánů. Uvážlivá rozhodnutí přijatá začátkem roku nakonec přinesou svoje první výsledky, ovšem peníze utrácejte s rozmyslem.

Zdraví

Nepodceňujte jakékoliv varovné signály počínajících nemocí a svoje zdravotní problémy řešte včas. Pozor na avizovanou oslabenou imunitu, na přepracovanost a fyzické vyčerpání. Konec léta je pro vás ideální čas na dovolenou, načerpáte nové síly do hektičtějšího konce roku.