Panna

Karty ve výkladu:

Dvojka mečů, Královna mečů, Šestka pentaklů, Pětka mečů, Ďábel, Osmička pentaklů, Desítka pohárů, Hvězda, Král mečů, Trojka pentaklů, Slunce, Trojka mečů.

Panna – horoskop pro rok 2016

Karta „Slunce“ je na tento rok příslibem pro splnění něčeho, co si již delší dobu přejete. Ovšem i vy sami při tomto uskutečňování budete nuceni prokázat odvahu, trpělivost a uvážlivost. Nenechte se vyprovokovat ke konfliktům. Nezapomínejte, že jakýkoliv střet a agrese může následně přinést potíže a zastavit tak příznivý postup na cestě za vašimi cíly. Na což upozorňuje karta „Ďábel“. Karty mečů vás nabádají k pečlivé kontrole svých emocí, abyste hluboce neranili své nejbližší.

Manželství, partnerství a láska.

V tomto roce vaše vztahy budou provázet spíše bouřlivé zvraty, nedorozumění a vzájemné konflikty. Buďte proto trpěliví. S protějškem si vyjasněte pravidla, jinak budete zbytečně vyvolávat střety a napětí. Koncem roku se bouřlivá situace zklidní.

Práce a peníze

Tento roku to nebudete mí snadné. V první polovině budete řešit problémy v zaměstnání, s nadřízenými i v případě podnikání. V druhé polovině se tento stav zklidní a může se objevit i šance pracovního postupu. Po celý rok pak jednejte obezřetně při jakémkoliv větším finančním vydání.

Zdraví

Pozor na zvýšenou psychickou zátěž. Nezanedbávejte ani preventivní lékařské prohlídky a v případě potíží vyhledejte včas lékařskou pomoc. Závěr toku je pro váš zdravotní stav příznivý a velkou nadějí je i pro dlouhodobě nemocné.